ZAPRASZAMY DO KONTAKTU gabinet@alladent.pl506 691 739
Lekarz Stomatolog
Lek. dent. Magdalena Niedźwiedź

W 2013 z wynikiem bardzo dobrym ukończyła studia na Wydziale Lekarsko-Dentystycznym Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Następnie odbyła roczny staż podyplomowy w Wojewódzkiej Przychodni Stomatologicznej, by na początku 2015 roku rozpocząć specjalizację z dziedziny stomatologii zachowawczej z endodoncją w Stomatologicznym Centrum Klinicznym Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. W 2019 z wynikiem bardzo dobrym uzyskała tytuł specjalisty z ww. dziedziny.

Poza endodoncją, w której się specjalizuje, pogłębia swoją wiedzę w zakresie stomatologii zachowawczej z naciskiem na stomatologię estetyczną, a także stomatologię dziecięcą. Prywatnie mama szalenie temperamentnej, 3-letniej Mai. Pasjonuje się sportem, powieściami kryminalnymi i szybkimi samochodami.

Masz pytania?
Zapraszamy do kontaktu

zapisz się na wizytę

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj»
Copyright © Alladent 2020.
Projekt i wykonanie - Freeline.