ZAPRASZAMY DO KONTAKTU gabinet@alladent.pl506 691 739

Implantologia

Implantologia to dziedzina stomatologii zajmująca się odbudową kości oraz pozwalająca na uzupełnianie brakujących zębów przez zastąpienie ich tytanowymi wkrętami, na których następnie można, analogicznie jak na korzeniu zęba,  wykonać estetyczne korony.  Wielką zaletą tej metody jest oszczędzenie sąsiednich zębów przed szlifowaniem pod uzupełnienia protetyczne jak np. w przypadku wykonywania mostów. Implanty najwierniej spośród wszystkich uzupełnień protetycznych naśladują naturalne uzębienie. Można je łatwo oczyszczać, nitkować, a komfort ich użytkowania jest tak duży, że Pacjenci całkowicie zapominają o ich posiadaniu.

Często, przed zabiegiem implantacji, Pacjenci maja duże obawy związane z przebiegiem samego zabiegu. Zapewniamy, ze zabieg jest całkowicie bezbolesny, a do jego wykonania wystarcza zwykłe znieczulenie, tak jak do każdego innego leczenia stomatologicznego. 

Przed implantacja konieczne jest wykonanie zdjęcia tomograficznego, w celu oceny jakości i ilości kości, co umożliwia implantologowi na precyzyjne zaplanowanie zabiegu przed jego rozpoczęciem.

Masz pytania?
Zapraszamy do kontaktu

skontaktuj się

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj»
Copyright © Alladent 2020.
Projekt i wykonanie - Freeline.